Parowe Pranie Tapicerki

Opublikowane przez admin w dniu


Parowe Pranie Tapicerki

Zawodowe usługi autodetailingu, mycia oraz konserwacji samochodów w środku i na zewnątrz. Studio oferuje dokładne czyszczenie, jakie może zapewnić tylko myjnia ręczna. Wyspecjalizowane osoby egzekwują całkowity autodetailing powłok lakierniczych, jak również parowe pranie tapicerki i czyszczenie pozostałych elementów. Obszar usług obejmuje także specjalistyczną dezynfekcję wnętrza pojazdu. Umożliwia usunięcie nie tylko drobnoustrojów, ale także nieprzyjemnych aromatów. Przygotowanie samochodu do sprzedaży pod kątem czystości i wyglądu to również jedna z często wybieranych usług salonu.
Profesjonalny autodetailing może obejmować wiele akcji, do których wykonania niezbędne są właściwe kosmetyki, przyrządy i doświadczenie. To między innymi korekta lakieru samochodowego sprawiająca, że odzyskuje on świeżość i jest lepiej chroniony. Studio Skypark wykonuje również profesjonalne powłoki ceramiczne na lakier samochodowy wzmacniające powierzchnię, osłaniające przed drobnymi uszkodzeniami i poprawiające wygląd nadwozia.


Przejdź na stronę: http://www.studioskypark.pl/


Tytuł: Parowe Pranie Tapicerki
URL: http://www.studioskypark.pl/
Dodano: 11 grudnia 2020
Wyświetleń: 1148
Słowa kluczowe: Autodetailing, Korekta Lakieru Samochodowego, Myjnia Ręczna, Parowe Pranie Tapicerki, Powłoki Ceramiczne Na Lakier Samochodowy
Kategorie: Motoryzacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *